BÜLENT HANIM ŞOV SEVER

Eşinden boşanmak üzere mahkemelik olan Bülent Ersoy, 'Popstar Alaturka' yarışmasında yine ilgi odağıydı.

Magazin

BÜLENT HANIM ŞOV SEVER   Armağan Uzun'la boşanmak üzere mahkemelik olan Bülent Ersoy, önceki akşam 'Popstar Alaturka' yarışmasında yine ilgi odağıydı. Ersoy, yayına gelinliği andıran beyaz kıyafetinin yakasına siyah kurdele ve nazar boncuğu takarak çıktı.

Yayına gelin gibi çıktı
Bulunduğu ortama göre değil zevkine göre giyinmeyi düstur edinen, kimi zaman da kıyafetleriyle çevresine mesajlar gönderen Bülent Ersoy, önceki gün bu özelliğini bir kez daha gözler önüne serdi. Eşi Armağan Uzun'u boşanmak üzere mahkemeye veren sanatçı, 'Popstar Alaturka'nın canlı yayınına beyazlar içinde çıktı.

Yeni evlilik için önlem almış
Ersoy, gelinliği andıran elbisesinin yakasına siyah kurdele ile nazar boncuğu iliştirmişti. Sanatçının, siyah kurdeleyi başından geçen kötü evlilikleri simgelemesi, nazar boncuğunu da yeniden evlenmesi durumunda nazarı önlemek amacıyla taktığı öğrenildi. Diğer jüri üyeleri Orhan Gencebay, Ebru Gündeş ve Armağan Çağlayan ile sunucu Osmantan Erkır da beyazlar içindeki Ersoy'a iltifatlar yağdırdı.

Bülent Ersoy, daha önce programa İspanyol kadınlarınkini andıran bir kıyafetle çıkmıştı. Siyah-kırmızı parça kumaşlardan hazırlanan elbiseyi de başına yerleştirdiği kırmızı gülle tamamlamıştı.

Seçimlerini hep iddialı kıyafetlerden yana kullanan sanatçı, iki hafta önce 'Popstar Alaturka'nın yayınında kan kırmızı bu lateks elbiseyle boy göstermiş, dekoltesiyle de kendinden söz ettirmişti.

Günlük hayatta da abartılı seçimler yapan Bülent Ersoy, son olarak bir ciğercide böyle göründü. Ve yerlere kadar uzanan kırmızı kürkü, pullu beresi, devasa güneş gözlükleriyle ilgi odağı oldu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: