Bülent Şakrak: "Hayatı benim için çok kolaylaştıran bir kadınla beraberim"

MAG Dergisine konuşan Bülent Şakrak, "Hayatı benim için her anlamda kolaylaştıran bir kadınla beraberim. Çok istediğim evlilikten, çok istediğim bir tohum daha almış oldum” dedi.

Magazin

Bülent Şakrak: "Hayatı benim için çok kolaylaştıran bir kadınla beraberim" Bir çok başarılı proje ile ekranlarda izlediğimiz ve sevdiğimiz Bülent Şakrak hem aile hayatı ile hem de kariyeri ile örnek olmaya devam ediyor. Ceyda Düvenci ile olan güzel birlikteliklerini ve baba olarak bilmediğimiz yönlerini MAG okurları ile paylaşan Şakrak, baba olmayı büyük bir aşk olarak tanımladı.


Ceyda Düvenci hamile mi?

Ceyda Düvenci hamile mi?Melisa ile olan iletişiminin onu adım adım oğlu Ali’ye hazırladığını belirten başarılı oyuncu, “Muhteşem bir annemiz var. Hayatı benim için her anlamda kolaylaştıran bir kadınla beraberim. Çok istediğim evlilikten, çok istediğim bir tohum daha almış oldum” diye konuştu.


Ceyda Düvenci karantinanın iyi yönlerini listeledi!

Ceyda Düvenci karantinanın iyi yönlerini listeledi!Ceyda Düvenci:

Ceyda Düvenci: "Mutlu anlar güç verir!"Ceyda Düvenci kırgınlıklarını anlattı!

Ceyda Düvenci kırgınlıklarını anlattı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: