BÜLENT ŞAKRAK İLE İLKER AYRIK, SAHNEDE ÖPÜŞTÜ!

‘Annem Yokken Çok Güleriz’ adlı oyunun dün oyun galası vardı..

Magazin

BÜLENT ŞAKRAK İLE İLKER AYRIK, SAHNEDE ÖPÜŞTÜ! 'Annem Yokken Çok Güleriz' adlı oyunun dün gerçekleşen oyun galası, Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi. Ayakligazete.com'un haberine göre, oyunun galasını izlemeye gelenler arasında Cem Davran'da vardı. 'Annem Yokken Çok Güleriz' adlı oyunun oyuncularından Hakan Gerçek, “Yılın ilk oyunuydu. Bizim için keyifli bir oyundu. Seyircide herhalde memnun çıktı. Umarım bütün sezon böyle dolu seyirciyle oynarız. İlginç oyun tabi. Hem Bülent Şakrak hem İlker Ayrık kılıktan kılığa giriyor. Değişik karakterler oynuyorlar. Oyun içinde oyun olan çok keyifli bir oyun. Ben mutlu çıktım oyundan.” dedi.

BÜLENT ŞAKRAK İLE İLKER AYRIK SAHNEDE ÖPÜŞTÜ!

Oyunda Bülent Şakrak ile öpüşen İlker Ayrık oyun hakkında, “Aslında kalabalık bir hikayeymiş gibi görünen aslında 3 kişilik bir ailenin çok dramatik, çok trajik bir hikayesi.” dedi. Bülent Şakrar ise, “Oyundan mutlu ayrıldık çok şükür. İlker'in deyimiyle ezber bozan bir iş oldu bu. Değişik bir hareket gibi görünüyor.” dedi. Oyunda etek giydiğini söyleyen Bülent Şakrak, “Yıllardır benim durumum bu. Her rol kendi içinde acayip bir yerde duruyor. Benim şansım mı şansızlığım mı bilemedim ama bütün kadınları benim oynama gibi bir durumum var.” dedi.

'Annem Yokken Çok Güleriz' oyununun, Kozyatağı Kozy alışveriş merkezi Gazanfer Özcan Sahnesi 11 Ocak Salı günü 2'ncisini oynayacaklarını belirten başarılı oyuncu İlker Ayrık herkesi oyuna beklediğini dile getirdi.

Ayakligazete
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: