BÜLENT YİNE BOMBALADI

Popstar Alaturka yarışmasında Bülent Ersoy bu hafta da çok konuşulacak bir yorum yaptı

Magazin

BÜLENT YİNE BOMBALADI Star TV'de ekrana gelen Popstar Alaturka yarışmasında jüri üyeliği yapan Bülent Ersoy, önceki hafta 'Oğlum olsa askere göndermezdim' diyerek bir polemik başlatmıştı.

Yarışmanın bu haftaki bölümünde Suat isimli yarışmacı nişan yüzüğünü takmadan sahneye çıkınca Ebru Gündeş, nedenini sordu ve bunun SMS'leri etkilemesinden korktuğu imasında bulundu.

Ersoy ise, nişan yüzüğünü takıp takmamasının önemli olmadığını ifade ederken, şöyle konuştu: 'Bence yanlış. Yüzük de taksanız, elinize de, boynunuza da, başınıza da taksanız sizi istedikten sonra zaten gelip bulurlar. Piyasada sürtük çok.'

Ersoy'un bu sözünün ardından stüdyodaki seyircilerin bir kısmının alkışlaması bir hayli dikkat çekiciydi. Diğer jüri üyeleri Orhan Gencebay, Ebru Gündeş ve Armağan Çağlayan ile sunucu Osmantan Erkır, Ersoy'un bu sözüne şaşırdı, ancak herhangi bir yorumda bulunmadılar.

televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: