BUNDAN SONRA BİKİNİ VE ÖPÜŞMEK YOK

'Çılgın Dershane' filminin ardından verdiği 'cesur' pozlarla ismini duyuran Ceyda Ateş, atv'nin yeni dizisi 'Doludizgin Yıllar'da oynuyor.

Magazin

BUNDAN SONRA BİKİNİ VE ÖPÜŞMEK YOK Verdiği pozlardan çok pişman olduğunu söyleyen Ateş, 'Artık bikini de yok, öpüşmek de' dedi..

Geçen yıl rol aldığı 'Çılgın Dershane' filmiyle tanınan Ceyda Ateş, atv'nin çok yakında yayına girecek olan dizisi 'Doludizgin Yıllar'da oynuyor. 'Çılgın Dershane'nin ardından bir dergiye verdiği 'cesur' pozlarla gündeme gelen oyuncu, bu pozları verdiği için çok pişman olduğunu söylüyor ve ekliyor: 'Bundan sonra bikinili pozlar vermeyeceğim, açık saçık sahnelerde oynamayacağım.'

* 'Doludizgin Yıllar' nasıl bir proje olacak?

'Doludizgin Yıllar' bir gençlik dizisi... Farklı karakterdeki 6 gencin hikayesini anlatıyor. Ben de dizide Pelin'i oynuyorum. Herkes tarafından havalı gibi görünen bir kız. Ama iç dünyası çok farklı...

* Şimdiye kadar hangi yapımlarda yer aldınız?

15 yaşından beri dizilerde oynuyorum. 'Gurbet Kadını', 'Aşk Oyunu', 'Karagümrük Yanıyor', 'Hayat Güzeldir' gibi dizilerde oynadım. En son da 'Çılgın Dershane' filminde...

* Osman Sınav gibi bir ustayla çalışmak nasıl?

Çok iyi bir yapımcı ve çok iyi bir insan... Osman Sınav'la çalışmak gerçekten çok güzel bir duygu. Hem de gurur verici...

BİNİCİLİK DERSİ ALDIM

* Çekimleriniz nasıl gidiyor?

Biz çekimler başlamadan 3 hafta önceden sürekli at binme eğitimi aldık. Bu dersler hala devam ediyor. Setimiz olmadığı günlerde bu derslere gidiyoruz. Tabii ki yorucu oluyor. Bu sıcaklarda hep at üstündeyiz. Ama şunu söyleyebilirim ki çok zevkli bir iş.

* Yeni sinema filmi var mı?

Program sunuculuğu teklifleri alıyorum. Ama sinema filmi yok.

* Yıllardır oyunculuk yapıyorsunuz ama 'Çılgın Dershane'den sonra tanındınız. Neden bu projeyle tanındınız sizce?

Şimdiye kadar pek çok projede, pek çok usta isimle çalıştım. Sanırım 'Çılgın Dershane'de kötü bir karakteri canlandırdığım için insanların gözüne battım. Bir anda Ceyda Ateş oldum. Bundan da başım çok ağrıdı. Çünkü olur olmaz birçok insanla adım yazıldı. Ama nedenini bilemiyorum. Filmde Simge Tertemiz de oynadı, başkaları da vardı. Ama bu isimlerin arasından sadece benim adım ön plana çıktı.

* Bunun sebebi dergilere verdiğiniz 'cesur' pozlar olabilir mi?

'Çılgın Dershane' filminden sonra birçok dergiye poz verdim, kapak oldum. Ama bu pozlardan en açık olanları Maksim Dergisi'ndekilerdi. Pişman oldum. Ve hayatım boyunca bir daha asla böyle pozlar vermeyeceğim.

O POZLAR BAŞIMI AĞRITTI

* Bu pozlar filmdeki başarınızı da gölgede bıraktı mı sizce?

Başarımı düşürdü. 15 yıldır bu işin içindeyim, hayatımda ilk defa böyle bir hata yaptım. O dergiye o pozları vermem büyük hataydı. Neden yaptığımı da bilmiyorum. Pozları verdikten sonra kafam yerine geldi ve bu pozlaran dolayı başım çok ağrıdı. Özel hayatımda, ailemle ciddi problemler yaşadım ve bunlar sürekli önüme geldi. İşimde düşüş oldu. Bana 'iyi bakan' insanlar bir anda 'kötü bakmaya' başladı. Çevremdekiler 'Ceyda sen böyle bir insan değilsin' dediler. Bu yüzden çok problem yaşadım. Şu anda her şeyime çok dikkat ediyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: