Burak Deniz evlilik sorusuna cevap verdi!

Bizim Hikaye dizisiyle sezona iddialı giriş yapan oyunculardan Burak Deniz, Milliyet Cadde'ye verdiği röportajla merak edilenlere yanıt verdi. Burak Deniz hem iş hem aşk hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin

Burak Deniz evlilik sorusuna cevap verdi! Fox TV'de yayınlanan Bizim Hikaye dizisiyle Türkiye'nin başarılı jönlerinden biri haline gelen ve geçtiğimiz günler GQ Ödül Geccesi'nde ‘Yılın Yükselen Oyuncusu’ ödüle layık görülen Burak Deniz, yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

Burak Deniz'den 'prensip' açıklaması!

Burak Deniz'den 'prensip' açıklaması!Ödül almasıyla ilgili gurur duyduğunu belirten Deniz, 'Adınızı jönler listesine yazdırmak gibi bir hedefiniz var mıydı?' sorusuna "Böyle bir hedefim yoktu. Sadece elimden geldiğince beni zorlayacak, geliştirecek işleri seçtim. Tercihler ve yetenek doğrultusunda ilerliyorsun bence." cevap verdi.

Hazal Kaya'dan Burak Deniz'e doğum günü hediyesi!

Hazal Kaya'dan Burak Deniz'e doğum günü hediyesi!Shameless dizisini izlemediğini belirten Burak Deniz, "Hazal çok iyi bir partner. Yeni arkadaşım diyebilirim. Çok iyi anlaşıyoruz. Sadece Hazal’la da değil, bütün ekiple çok iyiyiz. Herkes işi daha ne kadar ileri götürebiliriz, ne kadar samimi görünebilirizin peşinde." dedi.

Burak Deniz, sevgilisini hayranlıkla izledi!

Burak Deniz, sevgilisini hayranlıkla izledi!Sevgilisi Büşra Develi'yi yere göğe sığdıramayan Deniz, "Büşra çok iyi bir oyuncu, onunla ilk sinema filmimde oynamak çok keyifliydi" dedi. Evlilik sorusuna ise "Birlikteliğimiz güzel gidiyor. Evliliğin planlanması gereken bir şey olduğuna inanmıyorum. Zaman gösterecek." diyerek ufukta evlilik olmadığını belirtti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: