Burak Deniz yeni rolüyle şaşırtacak!

Mu Tunç’un yazıp yönettiği başrollerinde Burak Deniz ve Büşra Develi’nin rol aldığı Arada, Türkiye’deki ilk gösterimini 15 Şubat’ta başlayacak.

Magazin

Burak Deniz yeni rolüyle şaşırtacak! Arada filmi Türkiye'nin ilk punk filmi olarak gösteriliyor. Gerçek hayatta uzun süredir sevgili olan Burak Deniz ve Büşra Develi, Arada filmi ile ilk kez birlikte sinema filminde rol almış oldu.

Burak Deniz, ilk filminde sevgilisiyle oynadı!

Burak Deniz, ilk filminde sevgilisiyle oynadı!Film, İstanbul’u terk etmek isteyen Ozan’ın (Burak Deniz) bir günde başından geçenleri perdeye taşıyor.

Arada hurdalıkta yer alan çılgın rave partilerinden nargile kafelere kadar birçok mekanda İstanbul’un gizemli yeraltı kültürlerini resmediyor. Mu Tunç’un ilk yönetmenlik denemesi olan film, ünlü oyuncu Burak Deniz’in de beyazperdedeki ilk filmi olarak dikkat çekiyor.

Büşra Develi paylaştı, iddialar çürüdü!

Büşra Develi paylaştı, iddialar çürüdü!Bizim Hikaye dizisiyle ekranda yer alan Burak Deniz’in sinemada ilk rolü büyük bir merakla bekleniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: