Burak Deniz yeni yaşını hamamda kutladı!

Yeni yaşını Cağaloğlu'nda bulunan bir hamamda kutlayan Burak Deniz'in doğum günü partisine ünlü isimler akın etti.

Magazin

Burak Deniz yeni yaşını hamamda kutladı! “Bizim Hikaye” adlı dizide rol alan Burak Deniz önceki gece tarihi Cağaloğlu Hamamı’nda 28’inci yaşını kutladı. Partiye Rıza Kocaoğlu, Uluç Bayraktar, Hazal Kaya, Ali Atay, Dilan Çiçek Deniz, Furkan Andıç ve Ferhan Şensoy gibi oyuncunun ünlü dostları da katıldı. İlerleyen saatlerde sevgilisi Büşra Develi ile mekandan çıkan Deniz, “Arkadaşlar partim çok güzeldi. ‘Neden hamamda yaptınız’ demeyin. Burası tarihi bir yer. Değişiklik olsun istedim” diye konuştu.

Dilan Çiçek Deniz’le Furkan Andıç, mekan çıkışında taksiye binip hızla oradan uzaklaştı. Muhabirlerin çifti Kadıköy Moda’daki evlerinin önünde de görüntülemesi üzerine Andıç, “Arkadaşlar, biliyorum bu sizin işiniz. Saygı duyuyorum ama inanın çok yorgunuz. Bizi mazur görün, soru sormayın” diye konuştu.

Hazal Kaya ile Ali Atay, mekandan el ele çıktı. Çift, Hazal Kaya’nın özel şoförlü aracına binerek uzaklaştı.

Rıza Kocaoğlu ile yönetmen Uluç Bayraktar, partiye iki kadın arkadaşıyla geldi. Rıza Kocaoğlu çıkışta, “Kızlar bizim sadece arkadaşımız. Yanlış bir şey yazılmasın” diye konuştu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: