Burak Deniz'den Büşra Develi'ye nispet!

Oyuncu Burak Deniz, kendisinden ayrıldıktan sonra bir diğer oyuncu Yiğit Kirazcı ile yeni bir aşka yelken açan Büşra Develi’ye nispet yaptı. Ünlü oyuncu, bir ay önce adının anıldığı Deniz Dede ile Berlin tatiline çıktı. Bu tatili de instagram’da ilan etti.

Magazin

Burak Deniz'den Büşra Develi'ye nispet! Burak Deniz'le 3 yıllık aşkı geçtiğimiz haziran ayında biten Büşra Develi, kısa süre önce gönlünü 2015'te de adının anıldığı Yiğit Kirazcı'ya kaptırdı. İkilinin aşkı, 25 yaşındaki güzel oyuncunun Kirazcı'nın evindeki koltuktan yaptığı paylaşımla ortaya çıkmıştı.

Büşra Develi ile Yiğit Kirazcı aşk mı yaşıyor?

Büşra Develi ile Yiğit Kirazcı aşk mı yaşıyor?Takvim Gazetesi'nin haberine göre; aşk bombası patlayınca Deniz de geçen ay Cihangir'de görüntülendiği ve "Kız arkadaşım" dediği yapım koordinatörü Deniz Dede ile nispet tatiline çıktı. Yılbaşı için Berlin'e giden ikiliye Deniz'in rol arkadaşı Mehmetcan Mincinözlü ile eşi eşlik etti.

Burak Deniz: Görüyorsunuz kız arkadaşım

Burak Deniz: Görüyorsunuz kız arkadaşımÜnlü oyuncunun Büşra Develi'nin yeni bir ilişkiye başladığı haberinin hemen ardından kız arkadaşıyla Berlin'e gitmesi "Burak'tan nispet" dedirtti.

Bu arada dostça ayrıldıklarını söyleyen ikili, birbirlerini sosyal medyada takibi bırakmıştı. (Kaynak: takvim.com.tr)

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: