BURAK KUT VE CANSEN YENİ GİZLİCE EVLENMİŞ!

Habertürk Magazin yazarı Esin Övet bugünkü yazısından ünlü popçu Burak Kut ve sevgilisi Cansen Yeni'nin evlendiğini duyurdu...

Magazin

BURAK KUT VE CANSEN YENİ GİZLİCE EVLENMİŞ! Hatırlarsanız geçenlerde Burak Kut ve 3 yıldır birlikte olduğu doktor sevgilisi Cansen Yeni için bazı gazetelerde, "Önce çocuk, sonra nikâh" diye bir haber çıktı. Evet, Cansen hamile ve bu hafta da bir kız bebek dünyaya getirecek. Ancak doğru olmayan başka bir şey var ki, o da Burak ve Cansen aslında çoktan evlenip karı-koca olmuşlar. Baş başa gidip imzayı atmışlar. Kız annesi olmaya hazırlanan Cansen gelinlik giymek istediği için de mayısta davullu zurnalı bir düğün yapacaklarmış.

Kucaklarında ise kızları olacak. Karı-koca olmanın da heyecanını yaşayan çift, bebek haberini aldıktan sonra Cansen Hanım'ın Talasemi (Akdeniz Anemisi) hastası olduğunu öğrenmişler. Cansen yeni hastalığını öğrendikten sonra doktor Teksen Çamlıbel'in kontrolünde bebeğin geleceğini garanti altına almak içinde harekete geçip bebeğin kordon kanını Demet Sabancı Çetindoğan'ın sahibi olduğu ONKIM Kök Hücre Teknolojileri'nde saklatmaya karar vermiş. Aynı hastalığı yaşayan Yeşim Salkım da anne olmak için gün sayan bir başka isim.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: