Burak, Fahriye'yi yönetmenden istedi

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti, bayram tatilini için yurt dışında geçiriyor.

Magazin

Burak, Fahriye'yi yönetmenden istedi Aşkları dolu dizgin devam eden Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, Kurban Bayramı tatilini gözlerden uzak Danimarka'da geçiriyor. Bu tatil planını daha önceden yapan çiftin önüne son anda sürpriz bir problem çıktığı öğrenildi.


Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in bayram tatili

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in bayram tatiliBurak Özçivit'in rol aldığı "Kara Sevda" dizisi yeni sezon çekimlerine bayram arası verirken Fahriye Evcen'in rol aldığı yeni sinema filmi "Sonsuz Aşk" filmi ise ara vermeden çekimlere devam etme kararı aldı. Bu karar çiftin tatil planlarının suya düşmesine neden olacaktı ki araya Evcen'in sevgilisi Özçivit girdi. Yakışıklı oyuncu, yoğun ısrarlar sonucu filmin yönetmeninden Evcen için birkaç günlük izin koparmayı başardı.


Fahriye Evcen: Mutluluk sebebim Burak Özçivit!

Fahriye Evcen: Mutluluk sebebim Burak Özçivit!Şu an Kopenhag'da tatil yapan çiftin sakin tatil beklentisi ise hayranların yoğun ilgisi nedeniyle hayal oldu. Önceki gün bir kafede oturan çift, Danimarka'da yaşayan Türk hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Çoğu hayranları kırmayarak fotoğraf çektiren ikili, izinsiz görüntü alanlar yüzünden mekanda erken ayrılmak zorunda kaldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

10. Uluslararası Seul Drama Ödülleri - Kara Sevda Jüri Özel Ödülü

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: