Romantik doğum günü kutlaması!

Oyuncu Burak Özçivit, 32 yaşına basan eşi Fahriye Evcen'in doğum gününü Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla kutladı.

Magazin

Romantik doğum günü kutlaması! Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, 3.5 yıllık birlikteliklerini Haziran 2017'de evlilikle taçlandırmıştı.

Geçtiğimiz günlerde çiftin evlilikleri için endişelendiği duyulmuştu. Mutlu bir evlilik sürdürebilmek için profesyonel destek aldıkları öğrenilen çift, çıkan haberleri 'gayet mutluyuz, öyle bir şeye ihtiyacımız yok' diyerek yalanladı.

Fanlarından Fahriye'ye sürpriz doğum günü hediyesi!

Fanlarından Fahriye'ye sürpriz doğum günü hediyesi!Bugün 32 yaşına giren Fahriye Evcen, 29 Haziran'da evlilik yıldönümünü kutlamak için eşi Burak Özçivit'in hediye ettiği mavi tura çıktı.

Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, sosyal medya hesaplarından tatillerinden fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor.

Burak'tan Fahriye'ye sürpriz!

Burak'tan Fahriye'ye sürpriz!Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen'in doğum gününü kutlamak adına birlikte verdikleri bir romantik pozu Instagram hesabından yayınladı. Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen'in doğum gününü, kendisine sarılmış bir şekilde çekildikleri fotoğrafa, "Güzel eşim iyi ki doğdun. Sağlıkla, huzurla, hep birlikte" notunu düşerek kutladı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: