Burak Özçivit Fahriye Evcen'in gönlünü aldı!

Burak Özçivit sevgilisi Fahriye Evcen’le önceki gün Etiler’deydi.

Magazin

Burak Özçivit Fahriye Evcen'in gönlünü aldı! Rol aldığı "Kara Sevda" dizisinin setinden arta kalan vaktini, Murat Boz ve Aslı Enver'le oynadıkları "Kardeşim Benim" filminin tanıtımlarına ayıran Burak Özçivit uzun bir süre sevgilisi Fahriye Evcen'e vakit ayırabildi. Filmin gala gösterimleri ve dizi çekimleri için 3 haftalık yoğun bir tempoya giren yakışıklı oyuncu bu sürede Evcen'i mecburen ihmal etmek zorunda kaldı.


Uzun bir sürenin ardından birlikte dışarı çıkan ikili, Etiler'de görüntülendi. Bir mekanda yemek yiyen çift, çıkışta gazetecilere yakalandı. Özçivit’in baykuş figürü olan şapkasında İngilizce ‘Wise Ass’ (Bilge g.t) yazması görenleri şaşırttı.


Özçivit, o aksesuvarın “Kardeşim Benim” filminde başrolü paylaştığı arkadaşı Murat Boz’a ait olduğunu söyledi: “Artık gerçekten kardeş gibi olduk. Onun şapkasını almam çok normal.”

İşte o anlar;

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: