Burak Özçivit gardırobunu yeniledi!

Burak Özçivit, yapımcılığını gerçekleştirdi. “Can Feda” filminin çekimlerinde 10 kilo verdi. Özçivit, verdiği kilolar nedeniyle gardırobunu yeniledi.

Magazin

Burak Özçivit gardırobunu yeniledi! Burak Özçivit, yapımcılığını gerçekleştirdi. “Can Feda” filminin çekimlerinde 10 kilo verdi. Özçivit, verdiği kilolar nedeniyle gardırobunu değiştirdi.

Fahriye Evcen bu duruma ne diyecek?

Fahriye Evcen bu duruma ne diyecek?Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, konuyu bugünkü köşesine taşıdı ve bakın neler yazdı:

İşte Bülent Cankurt’un konuyla ilgili yazısı:

"10 kilo zayıflayınca gardırobunu değiştirdi"

Geçen yaz nikah masasına oturduğu eşi Fahriye Evcen ile mutluluğu herkesin dilinde olan Burak Özçivit, yapımcılığını üstlendiği ve başrolünde oynadığı ‘Can Feda’ filmiyle gişede hüsran yaşamıştı. Özçivit’in bu film yüzünden sadece parasını değil, kilosunu da kaybettiğini öğrendim. Zorlu geçen çekimlerde 10 kilo kaybeden oyuncu, bu yüzden gardırobunu da değiştirmek zorunda kalmış.

Neyse ki, hiçbir eski kıyafetini artık giyemeyen Özçivit’in yardımına, marka yüzü olduğu marka koşmuş. Markanın İzmir’deki merkezinden bir terzi gelmiş ve yazlık gardırobu için Özçivit’in ölçüsünü almış.

En hanım köylü Burak Özçivit!

En hanım köylü Burak Özçivit!ESKİLERİ BAĞIŞLAYACAK

Burak Özçivit’in yeni ölçülerine göre hazırlanan yazlık cicileri, bugünlerde kendisine teslim edilecekmiş. Ancak ünlü oyuncu, sadece yüzü olduğu markanın kıyafetleriyle yazı geçiremeyeceği için geçtiğimiz günlerde eşi Fahriye Evcen ile bir AVM’de alışveriş yaptı.

Bu arada Özçivit’in eski kıyafetlerine ne olacak diye merak ediyorsanız söyleyeyim; yardım kuruluşlarına bağışlayacakmış. Bu davranışından dolayı Özçivit’e kocaman alkış…”

Burak Özçivit'ten bahar temizliği!

Burak Özçivit'ten bahar temizliği!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: