Burak Özçivit, Neslihan Atagül’ün düğününe katılmadı

Burak Özçivit başrol arkadaşı Neslihan Atagül’ün Kanlıca’daki düğününe katılmak yerine Fahriye Evcen’in Solingen’deki ailesinin evine el öpmeye gitti.

Magazin

Burak Özçivit, Neslihan Atagül’ün düğününe katılmadı Ünlü oyuncu Burak Özçivit, sezon başında sevgilisi Kadir Doğulu ile polemik yaşadığı başrol arkadaşı Neslihan Atagül’ün dün akşamki düğününe katılmadı. Özçivit, Atagül ile Doğulu’nun Kanlıca Ajia Otel’deki düğün töreni yerine, sevgilisi Fahriye Evcen’in Almanya’nın Solingen kentinde yaşayan ailesiyle bayramlaşmaya gitmeyi tercih etti. Özçivit’in önceki gün yakın bir arkadaşına “Kadir yüzünden düğüne katılmayaca- ğım. Neslihan’ı arayıp tebrik ettim” dediği öğrenildi.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu evlendi!

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu evlendi!
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, üç yıl önce ‘Fatih Harbiye’ dizisinin setinde ilişki yaşamaya başlamıştı.


Burak Özçivit ve Fahriye Evcen evlendi mi?

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen evlendi mi?Burak Özçivit, ‘Kara Sevda’ dizisindeki rol arkadaşı Neslihan Atagül ile olan öpüşme sahnesinden sonra “Kadir arkadaşım. Bizde yanlış olmaz” demişti. Bu açıklamadan hoşlanmayan Doğulu, Twitter’dan “Ne kadar da kendine âşık bir adam. Çok tehlikeli” notunu düşmüştü.


Kadir Doğulu, Neslihan Atagül'ü böyle aldı!

Kadir Doğulu, Neslihan Atagül'ü böyle aldı!Düğüne katılmayan Burak Özçivit, sevgilisi Fahriye Evcen’le tatiline Roma ve İstanbul’un ardından Almanya’da devam ediyor. Özçivit, Evcen’in Solingen’de yaşayan ailesinin evinde kalıyor

Fotoğraflar için tıklayınız...

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'dan düğünde çılgın danslar;

Video yüklenemedi...Kaynak: haberturk.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: