Burak Özçivit şaha kalktı!

Bu sezon atv’de ekrana gelecek olan “Diriliş Osman”ın yıldızı Burak Özçivit, 1 yıllık eğitimini tamamladı. Dizide Osman Bey’i canlandıracak olan Özçivit; dövüş, kılıç, at binme ve okçuluk dersleri alarak rolüne hazır hale geldi..

Dizi Galeri

Burak Özçivit şaha kalktı! Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde yer aldığı "Diriliş Ertuğrul" dizisi TRT 1'de ekrana gelmiş ve reyting rekorları kırmıştı. Dizi bu sezon kabuk değiştirdi. Artık "Diriliş Osman" adıyla atv'de yayınlanacak ve dizinin başrolünde Burak Özçivit yer alacak.

Diriliş Osman'ın yayınlanacağı kanal belli oldu!

Diriliş Osman'ın yayınlanacağı kanal belli oldu!Hazırlıklara başladı!

"Diriliş Osman" için hazırlıklarını hızlandıran Burak Özçivit, okçuluk ve at binme derslerinin yanı sıra dövüş, kılıç ve aksiyon eğitimleri alıyor. Haftanın beş günü sekiz saat çalışan Özçivit, koreografi eğitimlerinin yanı sıra tarihçiler ve sosyologlardan tarih ile dönemin yaşam tarzı üzerine kuramsal eğitimler de aldı. Burak Özçivit'in at üzerinde kareleri sosyal medyada yayıldı ve büyük beğeni aldı.

Burak Özçivit'ten rekor kıran paylaşım!

Burak Özçivit'ten rekor kıran paylaşım!İşte o kareler...

Burak Özçivit'in partneri belli oldu!

Burak Özçivit'in partneri belli oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: