Burak Özçivit sitem etti: "Fahriye ve beni üzüyor!"

Burak Özçivit oğulları Karan'la ilgili haberlerin kendisini ve eşi Fahriye Evcen'i üzdüğünü söyledi.

Magazin

Burak Özçivit sitem etti: "Fahriye ve beni üzüyor!" Kuruluş Osman dizisiyle başarılı bir sezon geçiren Burak Özçivit önceki gün Vadistanbul AVM'de objektiflere yansıdı. Magazin muhabirlerinin röportaj isteğini geri çevirmeyen yakışıklı oyuncu, onlarla ayaküstü sohbet etti. Baba olmak üzerine yorum yapan Burak Özçivit, "Her şey çok güzel gidiyor babalık çok güzel bir duygu inşallah herkese nasip olur. Gündüz set, gecce Karan ile vakit geçiriyorum. Karan hem anneci, hem babacı" dedi.


"NAZARA İNANIYORUZ"

Fahriye Evcen'in Karan bebekle ile fotoğraflarını paylaşmasına rağmen kendisi paylaşmayan Burak Özçivit, "Nazara inanıyoruz ama çok dua ediyoruz bu konuda, çok dikkatliyiz" dedi.


"FAHRİYE İLE BENİ ÜZÜYOR"

Muhabirlerin, Karan bebeğe gelen reklam teklifleri sorusuna ise "Yalan yanlış haberler yapılıyor, çocuğumun para ile gündeme gelmesini istemiyorum bu durum Fahriye ile beni çok üzüyor" şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: