BURAK ÖZÇİVİT VE CEYLAN ÇAPA'NIN OLAYLI GECCESİ!

Burak Özçivit aşkını aylardır yalanlayan Ceylan Çapa, önceki gecce de şaşırttı. Sosyetik güzel, sevgilisiyle görüntülenmemek için tuhaf hareketler sergiledi!

Magazin

BURAK ÖZÇİVİT VE CEYLAN ÇAPA'NIN OLAYLI GECCESİ! Magazin dünyasının pinokyo aşıklarına bir yenisi daha eklendi. Haklarındaki aşk dedikodularını yalanlayan Ceylan Çapa ile Burak Özçivit, sürekli aynı mekanlarda boy göstermeye başladı. Hatta yan yana fotoğrafları da yansıyan genç çift, basına konuşmak yerine twitter'da "Bizi rahat bırakın, özel hayatımız kimseyi ilgilendirmez" diye yazdı.

İlişkilerine neden sakladıklarına anlam verilemeyen Ceylan Çapa ile Burak Özçivit, önceki gecce de sabaha dek birlikteydi. Şamdan'dan çıkıp Özçivit'in VIP minibüsü ile adım atmadık mekan bırakmayan çift, yan yana görüntü vermemek için akla karayı seçti. Mekanın önüne minibüsünü yanaştıran Burak Özçivit, defalarca da trafik kurallarını çiğnedi.

Ünlü oyuncunun VIP minibüsünden önce inen Ceylan Çapa, kalabalığı yararak mekana girdi. Özçivit ise Çapa'dan 15 dakika sonra araçtan indi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: