Burak Özçivit ve Fahriye Evcen arabalarını satıyor!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in altı arabadan oluşan galersi, komşularını isyan ettirdi. Park yeri bulamayan komşularla arası açılan Burak Özçivit, iki aracını satma kararı aldı

Magazin

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen arabalarını satıyor! Önümüzdeki hafta Cuma günü kendisi gibi oyuncu eşi Fahriye Evcen ile evliliklerinin birinci yılını kutlayacak olan Burak Özçivit, arabaları yüzünden komşuları ile sorun yaşadı.

Burak'tan Fahriye'ye sürpriz!

Burak'tan Fahriye'ye sürpriz!Burak Özçivit'in araba sevdası, evlendikten sonra oturmaya başladıkları Acarkent'teki komşuları ile arasını açtı.

Burak Özçivit kesenin ağzını açtı!

Burak Özçivit kesenin ağzını açtı!Çiftin toplamda altı arabası olduğu için, diğer site sakinlerinin araçlarını park edecek yer bulamadıkları iddia edildi. Bu yüzden hem kendisine, hem de komşularına sıkıntı yaratan arabalardan kurtulmaya karar veren Burak Özçivit, iki otomobilinden de vazgeçti.

Eşi Fahriye Evcen'e rahat etmesi için özel şoförlü Mercedes Vito alan Burak Özçivit, eşinin BMW X1'ini ve kendi Range Rover'ını satılığa çıkardı.

Burak Özçivit'in son hali şoke etti!

Burak Özçivit'in son hali şoke etti!Burak Özçivit'in galerisinde; dağda bayırda kullandığı Jeep marka bir arazi aracı, uzun yollar için aldığı BMW 5.20d, cabrio Mercedes SL 500, Range Rover Autobiography, Fahriye Evcen'in BMW X1'i ve Fahriye Evcen'e yeni satın aldığı Mercedes Vito var. Ortalama bir rakamla Burak Özçivit'in galerisinde 3 milyon TL yatıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: