Burak Özçivit ve Fahriye Evcen herkesi şoke etti!

Aşklarını gizli saklı yaşayan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, el ele sinemaya gitti. Çıkışta görüntülenmemek için yangın merdiveninden kaçan çift, herkesi şoke etti.

Magazin

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen herkesi şoke etti! Bir set aşkı daha gerçek oldu. Daha önce şarkıcı Özcan Deniz ile fırtınalı bir aşk yaşayan oyuncu Fahriye Evcen, bir dönem aynı dizide oynadığı rol arkadaşı Burak Özçivit ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Uzun süredir gazetecilerden köşe bucak kaçan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit yakalanmamak için bu sefer ise şimdiye kadar hiçbir ünlünün başvurmadığı bir yolu tercih etti. Önceki akşam Akasya Alışveriş Merkezi'nde sinemaya giden Evcen ile Özçivit, "Açlık Oyunları" filmini izledi.

İkilinin, sinema çıkışında görüntülenmemek için asansör yerine yangın merdivenlerini kullanması ise şaşırttı. Çiftin bu halini görenler ise "Bizim görmediğimiz bir yangın var herhalde" yorumları yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: