Burak Özçivit'e David Beckham sürprizi! Reklam filminde birlikte mi oynayacaklar?

Ortadoğulu bir firmasının İstanbul'da inşa ettirdiği rezidans ve AVM'nin reklam yüzü olan Burak Özçivit'in aynı projenin New York merkezli tanıtımlarında David Beckham ile rol alacağı iddia edildi.

Magazin

Burak Özçivit'e David Beckham sürprizi! Reklam filminde birlikte mi oynayacaklar? Oyuncu Burak Özçivit, kariyerinin en önemli anlaşmasına imza atmaya hazırlanıyor.

Burak Özçivit'in İngiliz eski futbolcu David Beckham ile kamera karşısına geçeceği iddia edildi. Haziran'da evlendiği Fahriye Evcen'le şu sıralar New York'ta balayında olan Burak Özçivit'in ABD'ye gidiş sebebi iddiaya göre sadece balayı değil. Dubai Emiri Şeyh El Maktum'un İstanbul'da inşa ettirdiği rezidans ve AVM'nin reklam yüzü olan Burak Özçivit'in bu kez de New York merkezli projenin tanıtımlarında rol alacağı konuşuluyor. Özçivit'in milyar dolarlık projenin reklam filmi için dünyaca ünlü eski İngiliz futbolcu David Beckham ile kamera karşısına geçeceği öne sürüldü. Özçivit, İstanbul'daki projesinin Ortadoğu ülkelerinde de yayınlanan reklamları için 5 milyon almıştı.

Bu rakam göz önüne alındığında ünlü oyuncunun Beckham ile oynayacağı reklam filminden de bir servet kazanacağı tahmin ediliyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: