Burak Özçivit'e Dubai'de şok taciz!

Burak Özçivit'in Dubai'de yaşadığı bir olay 2 sene ortaya çıktı. Bir kadın hayranı kat görevlisi kıyafeti giyerek Özçivit'in odasına girmeye çalışmış.

Magazin

Burak Özçivit'e Dubai'de şok taciz! Kuruluş Osman dizisiyle reyting rekorları kıran Burak Özçivit'in Dubai'de başından geçen olay 2 yıl sonra ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncu 2017 yılında 'Muhteşem Yüzyıl Sergisi'ne katılmıştı ve 450 bin dolar kazanmıştı. O dönem Burak Özçivit'in Dubai'de kaldığı otelde başından ilginç bir olay geçmiş. Dubaili zengin bir kadın, Özçivit’in odasına girebilmek için kat görevlisi kıyafeti giymiş. Oyuncunun Kapısını çalmış ve içeri girmeye çalışmış. Burak Özçivit ise hemen güvenliğe haber vermiş ve güvenlik görevlileri kadını uzaklaştırmış.

Fahriye Evcen'den Burak Özçivit'e romantik kutlama:

Fahriye Evcen'den Burak Özçivit'e romantik kutlama: "Seni çok seviyorum"Ortadoğu'da büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu Burak Özçivit, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde de Kuveyt'e giderek 3 milyon lira karşılığında 80 kadınla yemek yemişti.

Burak Özçivit sadece Fahriye Evcen'in yemeklerini yiyor!

Burak Özçivit sadece Fahriye Evcen'in yemeklerini yiyor!Karan bebeğe dudak uçuklatan teklif!

Karan bebeğe dudak uçuklatan teklif!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: