Burak Özçivit'e Malkoçoğlu bıyığı uğur getirdi!

Oyuncu Burak Özçivit, bir içecek firmasının ardından şimdi de daha önce reklam yüzü olduğu şampuan firmasıyla 1 milyon dolara anlaşma yeniledi.

Magazin

Burak Özçivit'e Malkoçoğlu bıyığı uğur getirdi! Bugün - Sevilen oyuncu Burak Özçivit’in şöhreti gün geçtikçe artıyor. Özellikle canlandırdığı Malkoçoğlu karakterinden sonra büyük bir hayran kitlesine sahip olan Özçivit’e bu rol için bıraktığı bıyık uğurlu geldi. Özçivit önce dizi ve sinema filmleri için ücretini katladı. Ardından da reklamların aranılan yüzü oldu.

Geçtiğimiz ay bir içecek firmasının yeni yıl reklamları için kamera karşısına geçen Özçivit, bu anlaşmadan 1 milyon dolar kazandı. Ünlü oyuncu birçok meslektaşı gibi tek reklamla yetinmedi.

Özçivit, geçtiğimiz yıl yüzü olduğu şampuan firmasıyla anlaşma yeniledi. İlk reklam filminden 800 bin dolar alan oyuncu ücretine 200 bin dolar zam yaparak 1 milyon dolara imza attı.

KAZANDIĞINI TİCARETE YATIRIYOR

Burak Özçivit, böylece bir ay içinde 2 reklam filminden 2 milyon dolar kazandı. Dizi ve reklam filmlerinin yanı sıra yeni açtığı döner restoranıyla yakından ilgilenen Özçivit kazandığını ticarete yatırmaya devam edecek. Oyuncu, İstanbul’da yeni döner restoranları açacağının sinyalini de verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: