Burak Özçivit'in arabasındaki şifre!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti 13 Nisan'da oğulları Karan'ı kucaklarına almıştı. Baba Burak Özçivit oğlu Karan'ın isminin ilk 3 harfi 'KAR'ı plakasına taşıdı.

Magazin

Burak Özçivit'in arabasındaki şifre! Ünlü oyuncu Burak Özçivit önceki gün Bebek'te bir mekandan çıkarken görüntülendi. Özçivit, ayaküstü magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Bayramda eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan'la İstanbul'da olduklarını söyleyen yakışıklı oyuncu, bayramın güzel geçtiğini ifade etti. Henüz 2 aylık bebekleri Karan'ın yüzünü göstermeyen Özçivit, konu hakkında "Vaktimiz olmadı. Ufaklık bizi rahat bırakmıyor" cevabını verdi.

Fahriye Evcen bu kez beğenilmedi!

Fahriye Evcen bu kez beğenilmedi!1 milyon liralık lüks aracı ile ilk kez görüntülenen ünlü oyuncunun, otomobilinin plakasının oğlu Karan'ın isminin ilk 3 harfi olan 'KAR' olması dikkat çekti. Özçivit aynı zamanda projelerden yüksek ücretler aldığı yönünde çıkan haberlerden de rahatsız olduğunu söyledi.


Fahriye Evcen-Burak Özçivit çiftinden bir ilk!

Fahriye Evcen-Burak Özçivit çiftinden bir ilk!Karan'a 800 bin TL'lik hediye!

Karan'a 800 bin TL'lik hediye!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: