Burak Özçivit'in eş formülü!

‘Kardeşim Benim 2’ ve ‘Can Feda’ filmleri gişede hayal kırıklığı yaratan Burak Özçivit, başarıyı yakalamak için bundan sonraki projelerinde eşi Fahriye Evcen’le kamera karşısına geçecek.

Magazin

Burak Özçivit'in eş formülü! Burak Özçivit, yapımcı ve oyuncu olarak yer aldığı filmlerin, sinemada 1 milyon barajını geçememesi üzerine radikal bir karar aldı. İlk iki filmi ‘Aşk Sana Benzer’ (1 milyon 406 bin 620 kişi) ve ‘Kardeşim Benim’le (2 milyon 70 bin 949 kişi) yüzü gülen aktör, ‘Kardeşim Benim 2’ (573 bin 605 kişi) ve ‘Can Feda’nın (292 bin 992 kişi) ardından hüsrana uğradı. ‘Kardeşim Benim 2’de Aslı Enver’in rol almaması, projenin başarısını etkilemiş ve Özçivit’le başrolü paylaştığı Murat Boz’un arası açılmıştı.

Oyuncunun 2013-2014’te o zamanlar sevgilisi olan Evcen’le çektiği ‘Çalıkuşu’ dizisi ve 2015 yapımı ‘Aşk Sana Benzer’ filmiyse büyük ilgi görmüştü. Buradan yola çıkan Özçivit’in, yeni projelerinde eşiyle kamera karşısına geçip, 1 milyon barajını aşmayı planladığı öğrenildi. Üç yıllık birlikteliğin ardından geçtimiz yıl dünyaevine giren çiftten Evcen, 2017’de Murat Yıldırım’la ‘Sonsuz Aşk’ filmini çekmiş, Engin Akyürek’le ise ‘Ölene Kadar’ dizisinde rol almıştı. (Kaynak: milliyet.com.tr)

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: