Burak Özçivit'in partneri belli oldu!

Diriliş Osman dizisinde Burak Özçivit’in partneri Aslıhan Karalar oldu. Oyuncu projede, Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş yıllarında yaşamış bir İslam ilahiyatçısı Şeyh Edebali’nin kızı Malhun Hatun’a hayat verecek. Karalar, rolü için tarih dersleri almaya başladı.

Dizi Galeri

Burak Özçivit'in partneri belli oldu! Burak Özçivit, yeni sezonda Diriliş 'Ertuğrul'un devamı olan Diriliş 'Osman'da rol alacak. Yeni rolü için at binme, kılıç kullanma dersleri alan yakışıklı oyuncuya dizi de Aslıhan Karalar'ın eşlik edeceği öğrenildi. Karalar, projede, Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş yıllarında yaşamış bir İslam ilahiyatçısı Şeyh Edebali’nin kızı Malhun Hatun’a hayat verecek. Güzel oyuncu rolü için tarih dersleri almaya başladı.


Aslıhan Karalar kimdir?

Annesi Çanakkale, babası ise Ankaralı olan Aslıhan Karalar, 27 Nisan 1999 tarihinde dünyaya geldi. Bilkent Uluslararası Laboratuvar Lisesi'nde okuyan ve ortaokulda Fransızca öğrenen Aslıhan Karalar, Londra King's College'da işletme okuyor.

Küçük yaşlardan bu yana piyona ve bale eğitimi aldı. Instagram adresinin aktif olarak kullanan Aslıhan Karalar'ın on binlerce takipçisi bulunuyor. Aslıhan Karalar, Instagram adresinden sık sık paylaşımlarda bulunuyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: