Osman Gazi rolü iptal mi edildi?

Diriliş Ertuğrul'da Osman Gazi rolünü canlandıracağı haberleriyle gündeme gelen Burak Özçivit hakkında 'Söylemezsem Olmaz' programında çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Özçivit'in Osman Gazi rolünün iptal edildiği öne sürüldü.

Magazin

Osman Gazi rolü iptal mi edildi? TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'da Osman Gazi rolünü Burak Özçivit'in oynayıp oynamayacağı bilmecesi devam ediyor. TRT 1 Kanal Koordinatörü Kurtuluş Zeydan'ın Özçivit'in bu yıl dizide olmayacağını duyurmasının ardından bugün 'Söylemezsem Olmaz' programında dikkat çeken bir başka iddia daha ortaya atıldı.

Söylemezsem Olmaz Sunucusu Ece Erken, Diriliş Ertuğrul'un yapım şirketinin Özçivit'in rolünü iptal ettiğini ama Özçivit'in menajerinin böyle bir iptalin söz konusu olmadığını söylediğini duyurdu. Bircan Bali ise iki dizinin de aynı yapım şirketine ait olduğunu hatırlatarak, "Bu iş iptaldir. Burak Özçivit'in menajerinin dileği ise iptal olmaması yönündedir." şeklinde bir yorum yaptı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Vatan Gazetesi Yazarı Oya Doğan'a bir röportaj veren TRT 1 Kanal Koordinatörü Kurtuluş Zeydan, Burak Özçivit'in projede olmasının büyük bir kazanç olacağını belirtmiş ama "Doğru konumlandırma için biraz sabırlı olmamız ve zamana bırakmamız gerekiyor." diyerek Özçivit'in bu sene projede yer almayacağını dile getirmişti. Yine Zeydan'ın yaptığı açıklamada, sevilen dizinin Ekim ayı içerisinde yeni sezona başlayabileceğini duyurmuştu.

Diriliş Ertuğrul'da büyük sürpriz!

Diriliş Ertuğrul'da büyük sürpriz!Burak Özçivit o iddiayı doğruladı!

Burak Özçivit o iddiayı doğruladı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: