Burak Özçivit'in yeni hedefi!

İstanbul'un ardından Çeşme'de de dönerci açmaya hazırlanan Burak Özçivit Ortadoğu’ya açılacak.

Magazin

Burak Özçivit'in yeni hedefi! Burak Özçivit, oyunculuktan kazandığını ticarete yatırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl İstanbul’da dönerci açan Özçivit, ardından BRK’S adını verdiği bir yapım şirketi kurdu. Yapımcılığını üstlendiği ilk sinema filmi ‘Aşk Sana Benzer’ de Fahriye Evcen ile kamera karşısına geçen ve yeni projelerine devam eden Özçivit, bir yandan Türkiye’nin çeşitli illerinde açacağı dönerciler için araştırma yapıyor.

Özçivit, İstanbul’dan sonra dönerci dükkanının ilk şubesini tatilcilerin yaz aylarında akın ettiği Çeşme’ye açıyor. Geçtiğimiz hafta Çeşme’ye giderek dükkan bakan ünlü oyuncu, “Bu sezon Çeşme’ye dükkan bakmak için gittim. Tamamen ticaret amaçlıydı, tatil yapmadım” dedi. Sezon bitmeden dükkanı yetiştirmek için çalışmalarını sürdüren oyuncu, bütün bunların yanında yeni sezonda rol alacağı dizinin hazırlıklarını sürdürüyor.


Sırada Ortadoğu var


Türkiye’de 40 şube açmayı planlayan Burak Özçivit’in rotasında Kuveyt, Suudi Arabistan ve Dubai gibi ülkeler var. Ortadoğu ve Arap ülkelerinde büyük bir şöhrete sahip olan Özçivit’in dönercisi için Arap hayranları logo bile yaptırdı.

Bugün
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: