BURAK ÖZÇİVİT'TEN ÇARPICI AÇIKLAMA!

Burak Özçivit'ten çarpıcı açıklamalar...

Magazin

BURAK ÖZÇİVİT'TEN ÇARPICI AÇIKLAMA! Genç kızların sevgilisi Burak Özçivit, rol aldığı Küçük Sırlar dizisiyle hayran kitlesini arttırdı. Geçen gün Etiler'de bir cafede objektiflere takılan Özçivit'le sohbet ederken, Kıvanç Tatlıtuğ'un fotoğraflarının, haberi olmadan bir gay dergisinde yayınlanması konusu gündeme geldi. Bu konuda politik davranan ve yorum yapmayan Burak Özçivit, konuyu "Gay rollere" getirdi.

"Seyirci önemli"

Bakın yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, "Siz bir gay rolünü oynar mısınız?" sorusuna nasıl yanıt verdi; "Kafamda çok proje var. Ama dizi yapıyorsan seyirciye bakacaksın" diyen Burak Özçivit, "Gay rolünü oynamam."

Taş attı!

"Örf ve adet diye bir şey var. Özellikle ekrana yapıyorsan bu işi çok ters. Ben televizyona bu işi yapıyorum. 13, 14 yaşındaki çocuklar var. Ben örnek olmak zorundayım. Bu nedenle oynamam. Oynayanlar oynasın" diyerek sözlerini tamamladı. Oyuncu böylece gay'i oynayan meslektaşlarına da taş atmış oldu...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: