'Diriliş Osman' konsepti geliyor!

Diriliş Ertuğrul'da Burak Özçivit muamması son buldu. Dizinin yapımcısı ve Burak Özçivit'ten arka arkaya paylaşımlar geldi.

Dizi Galeri

'Diriliş Osman' konsepti geliyor! TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul, yeni sezona baştan aşağı yenilenmiş olarak başlamaya hazırlanıyor. Rakiplerinin aksine yeni sezon dönemi henüz ekranlarda yer almayan dizininin merakla beklenen 5. sezon ilk bölüm fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Ancak dizinin ne zaman başlayacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Mehmet Bozdağ, "Diriliş Ertuğrul dizisinin devam dizisinde Burak Özçivit'in oynayacak mı?" sorusunu ise aydınlığa kavuşturdu. Özçivit'le fotoğrafını paylaşan Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı ve senaristi Bozdağ fotoğrafa, "Dünyanın pek çok bölgesinde 65'ten fazla ülkede beğeniyle takip edilen "Diriliş Ertuğrul" dizisi, 2019-2020 sezonunda izleyicisiyle "Diriliş Osman" konseptiyle buluşacak. Uzun süredir büyük bir titizlikle yürüttüğümüz projede Osman karakterine ise Burak Özçivit hayat verecek. Bu vesileyle yol arkadaşlığımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" notunu düştü.

Diriliş Ertuğrul dizisinin böylece yeni sezonda "Diriliş Osman" konseptiyle buluşacağı ortaya çıktı. Osman'ı canlandıracak başarılı oyuncu Burak Özçivit de Mehmet Bozdağ ile çekilen aynı fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşarak, "Diriliş Osman ile yolculuğumuz başladı. Hepimize hayırlı olsun" dedi.

İşte o paylaşım:


Diriliş Ertuğrul hayranları isyanda!

Diriliş Ertuğrul hayranları isyanda!Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayacak mı?

Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayacak mı?

Bunlarda ilginizi çekebilir: