Burak Özçivit'ten Fahriye Evcen'e araba yasağı!

Burak Özçivit, hamile eşi Fahriye Evcen’in üzerine titriyor! Oyuncu, eşi ve doğacak bebeğinin emniyeti için Evcen’in kullandığı aracı 220 bin TL'ye sattı.

Magazin

Burak Özçivit'ten Fahriye Evcen'e araba yasağı! Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, yaklaşık 4 aylık hamile olan eşi Fahriye Evcen’in adeta üzerine titriyor! Ünlü oyuncu, Evcen’in ve doğacak olan çocuğunun emniyeti için eşinin kullanmaktan büyük keyif aldığı 1998 Mercedes SL üstü açık aracını sattı. Hamile olan eşinin bu şekilde direksiyon başına geçmesini istemeyen Özçivit, lüks aracı 220 bin TL’ye elden çıkardı. Bunun üzerine ise eşine jest yapmayı da ihmal etmeyen yakışıklı oyuncu, Fahriye Evcen’e VIP bir araç tahsis etti. Evcen, gitmek istediği her yere kendisi için özel olarak tutulan şoförüyle gidiyor. Erkek bebek bekleyen çift, çocukları için de alışveriş yapmaya başladı. İkili, kıyafet alışveriş yaparken bebek odası için iç mimarla anlaştı.

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!
ESKİ
Evcen'in büyük keyifle kullandığı 1998 model aracı 220 bin TL'ye satıldı.


YENİ
Fahriye Evcen'in direksiyon başına geçmesini istemeyen Özçivit, eşine VIP aracını özel şoförüyle tahsis etti. (Kaynak: aksam.com.tr)

Burak Özçivit son noktayı koydu!

Burak Özçivit son noktayı koydu!Fahriye Evcen kanunları!

Fahriye Evcen kanunları!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: