Burak Özçivit'ten Fahriye Evcen'e büyük jest!

4 aylık hamile eşi Fahriye Evcen'le Almanya'ya giden Burak Özçivit, bebek hediyesi için kesenin ağzını açtı

Magazin

Burak Özçivit'ten Fahriye Evcen'e büyük jest! Oğullarına 4 aylık hamile olan Fahriye Evcen ile eşi Burak Özçivit, geçen gün Almanya'nın yolunu tuttu. Fahriye Evcen'in Düsseldorf'ta yaşayan ailesiyle hasret gideren ikilinin ziyaret sebebi ise bununla sınırlı değildi. Erkek torunları olacağı haberini eşiyle birlikte kayınvalidesi Hatime ve kayınpederi Ramazan Evcen'e veren Burak Özçivit, daha sonra bölgede araştırmaya koyuldu. Bir buçuk yıllık evliliklerini bebekle taçlandıracağı için sevinçten havalara uçan Burak Özçivit, eşine hamilelik hediyesi olarak da Düsseldorf'tan villa almaya karar verdi..

18 MİLYON LİRA...
Çocuklarını Türkiye'de kucaklarına alacaklarını açıklayan Burak Özçivit, eşinin doğum sonrası ailesinden yardım alması için Düsseldorf'ta ev baktı. Burak Özçivit, Fahriye Evcen'in ailesine yakın yerde 7 odalı bir villayı gözüne kestirdi.

KAYINÇOSU YARDIMCI OLDU
Bölgedeki emlakçıları gezen Burak Özçivit'e Fahriye Evcen'in ablasıyla evli olan Hakan Osman Seçgin, yardımcı olup Almanca tercümanlık yaptı.. (Kaynak: posta.com.tr)

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: