Burak Özçivit'ten 'Tükenmişlik Sendromu' açıklaması!

Burak Özçivit, hakkındaki tükenmişlik sendromu yaşadığı iddialarının gerçek dışı olduğunu belirtip yeni sezonda ekrana gelecek rolüne motive olduğunu söyledi.

Magazin

Burak Özçivit'ten 'Tükenmişlik Sendromu' açıklaması! Burak Özçivit'in 'Tükenmişlik Sendromu'na yakalandığı iddia edilmişti. Oyuncunun “Ben bu hayatta istediğim her şeyi elde ettim. Canım kahve içmek istedi Paris’e gittim. Gezmek istedi, Ortadoğu'ya gittim ama artık hiçbir şeyden zevk alamıyorum” dediği söyleniyordu.

Flaş iddia! Burak Özçivit de tükendi!

Flaş iddia! Burak Özçivit de tükendi!Çıkan bu haberlere Özçvit cephesinden cevap geldi. 'Tükenmişlik Sendromu'na yakalandığı yönünde çıkan iddiaları kabul etmeyen Burak Özçivit, “Yeni sezona tam motiveyim. Bir sıkıntı yok. Ben Kara Sevda dizisinin ardından 2 sinema filmi çektim. Ardından reklam projesinde oynadım.” diye konuştu.

Burak Özçivit reklamdan kazandı, arabaya yatırdı!

Burak Özçivit reklamdan kazandı, arabaya yatırdı!Yapım şirketiyle önceden yaptığı anlaşmasının devam ettiğini ve gelen senaryoları okuduğunu söyleyen Burak Özçivit, yeni sezona bomba gibi girmek için uzun bir tatile bile çıkmadığını söyledi.

Burak Özçivit'ten ilginç rekor!

Burak Özçivit'ten ilginç rekor!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: