Burak Özçvit-Fahriye Evcen aşkında sürpriz gelişme

Fahriye Evcen, Burak Özçivit’in annesinin, Edirne Erikli'de yazlığının olmasından dolayı bölgede ev bakıyor. Oyuncu böylece yazın ailesinin yanında olan sevgilisinden ayrı kalmayacak.

Magazin

Burak Özçvit-Fahriye Evcen aşkında sürpriz gelişme Fahriye Evcen, yaz aylarında müstakbel kayınvalidesinin yanına taşınmak için kolları sıvadı! Uzun süredir Burak Özçivit ile birlikte olan ve bu ilişkiyi evlilikle taçlandıracakları konuşulan çiftten Evcen, erkek arkadaşının annesi Ceyhan Özçivit’in yazlığının olduğu Erikli'de kendisine bir ev bakıyor. Müstakbel kayınvalidesi Özçivit’le araları iyi olan güzel oyuncunun, tatil bölgesinde kendisine uygun bir ev bulduğunda ise hiç düşünmeden daireyi satın alacağı iddia edildi.

Burak, Fahriye'yi yönetmenden istedi

Burak, Fahriye'yi yönetmenden istediBURAK'I MUTLU ETTİ!

Ailesini ziyaret eden Özçivit’in yanında olmak isteyen Evcen’in bu davranışı karşısında yakışıklı oyuncunun mutlu olduğu öğrenildi. İkili, ortak bir evde karar verirse yaz sezonunu Erikli'de geçirecek.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Fahriye Evcen: Mutluluk sebebim Burak Özçivit!

Fahriye Evcen: Mutluluk sebebim Burak Özçivit!Fahriye Evcen ile Murat Yıldırım'ın 'Sonsuz Aşk'ı

Fahriye Evcen ile Murat Yıldırım'ın 'Sonsuz Aşk'ıFahriye Evcen'den türküler!
VİDEO...

Kaynak:aksam.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: