Burak Sağyaşar, 'Söz'deki hassasiyeti açıkladı!

Eşi Hatice Şendil ile bir AVM'de görüntülenen Burak Sağyaşar, Söz dizisi hakkındaki hassasiyetlerini açıkladı. Sağyaşar, "Genelkurmay'ın yönergesini dikkate alıyoruz" dedi.

Magazin

Burak Sağyaşar, 'Söz'deki hassasiyeti açıkladı! Burak Sağyaşar ve eşi Hatice Şendil, önceki gün bir AVM'de görüntülendi.

Söz dizisi hakkındaki sorulara cevap veren dizinin yapımcılarından Burak Sağyaşar, "Dizi de en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisi örf, adet ve etnik köken unsurları. Bu konularda çok hassas davranıyoruz. Genelkurmay'ın yönergesini dikkate alıyoruz. Söz dizisi her kesime hitap ediyor. Bunun bilinciyle yazıyoruz" dedi.

Sağyaşar, "İnternet dizisi yapmayı bizde çok isteriz hatta büyük şirketlerden tekliflerde gelmiyor değil ama komik rakamlarda bütçeler geldiği için şimdilik gerçekleşmesi imkansız gibi gözüküyor" diye konuştu.

Muhabirlerin "Artık oyunculuk zor gibi gözüküyor" demesi üzerine Hatice Şendil de, "Benim mesleğim oyunculuk, en kısa zamanda döneceğim" diyerek gelecek sezon ekranlara geri döneceğinin sinyallerini verdi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: