Burak Sergen ve Erdal Beşikçioğlu barıştı mı?

Burak Sergen, Kara Sevda’daki rolü nedeniyle Tüy Kalemler’in genel provalarına gelemediği için Erdal Beşikçioğlu tarafından kadrodan çıkarılmıştı.

Magazin

Burak Sergen ve Erdal Beşikçioğlu barıştı mı? Burak Sergen'e göre, Erdal Beşikçioğlu Marquis de Sade rolünü kendisi oynamak istediği için Burak Sergen'i oyundan çıkarmıştı.

Erdal Beşikçioğlu ise bu iddiaya “Bazı şeyler olmayınca olmuyor, zorlamamak lazım. Bu oyunda da olmadı işte… Ben neden olmadığını tartışmayalım, iş buralara gelmesin, polemikler çıkmasın diye işi dizi setlerine bağlayıp geçelim dedim… Geçiştirelim diye, hiç kimseye zeval gelmesin diye yaptım. Derinlere inip tartışmalar yapmayalım neden olmadığına dair… Bazen tiyatro sahnesinde böyle faşizan hareketler uygundur” şeklinde yanıt vermişti.

Burak Sergen: Erdal ile asla barışmam

Burak Sergen: Erdal ile asla barışmamÖnceki gün Akmerkez'de eşi ve oğlu ile görüntülenen Çukur dizisinin Beyefendi'si Burak Sergen muhabirlerin sorularını yanıtladı. Burak Sergen'e “Erdal Beşikçioğlu ile tekrar aynı projede çalışır mısınız?” sorusuna “Erdal benim öğrencim, dostum değil. Aramız hiç düzelmez. Bir daha mı? Allah korusun!” cevabını verdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: