Burak Yeter evlendi!

Ünlü DJ Burak Yeter geçtiğimiz ay dünya evine girdi.

Kültür-Sanat

Burak Yeter evlendi! Antalya'da gerçekleşen düğünde Yeter'i sanatçı dostları yalnız bırakmadı. Yıldız Tilbe, Çağlayan Topaloğlu, Demet Akalın, Yusuf Güney ve bir çok ünlünün katıldığı muhtelem düğünde adeta müzik şöleni yaşandı.


Yaklaşık 25 farklı DJ'in sahne aldığı düğüne yaklaşık 600 kişi katıldı. 2016'da dünya evine giren sanatçılar kervanına bir yenisi daha eklenmiş oldu.Burak Yeter - Tuesday Dünya listelerinde!


Burak Yeter’in Danelle Dandoval ile gerçeklestirdiği Tuesday adli çalışma Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Belarus ve daha bir çok ülkede 1. sıraya yükseldi. Geçtiğimiz hafta Kazakistan’da 5000 kişiye konser veren Burak Yeter: "Rusya'da şarkımız çok dinleniyor ve oradaki tüm sanatçılar da kendi sosyal medya hesaplarından şarkımı paylaşıyor ve çok güzel bir duygu. Şarkı yavaş yavaş Kuzey'den Güney sahillerine doğru inmeye başlıyor. Umarız Avrupa'da istediğimiz başarıyı yakalar" dedi.

Burak Yeter - Go Çıktı


Burak Yeter’in yepyeni şarkısı Go çıktı. Dünyanın en büyük dans plak şirketlerinden biri olarak kabul edilen Spinnin’ Records'dan çıkan şarkıya önümüzdeki günlerde klip çekilecek. Şarkı şu an dünya listelerinde 34. sırada yer alıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: