Burak Yılmaz'dan Trabzonspor'a tepki!

Trabzonsporlu futbolcu Burak Yılmaz, kulübün kendisiyle ilgili yaptığı açıklamaya sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Diğer Haberler

Burak Yılmaz'dan Trabzonspor'a tepki! Trabzonspor'u alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle TFF'ye şikayet eden Burak Yılmaz'ın bu hareketi sonrası Trabzonspor Kulübü'nün resmi internet sitesinden konuyla ilgili olarak şu ifadelere yer verildi: "Meblağların büyüklüğü nedeniyle yaşanan aksaklılardan dolayı söz verilen tarihten sadece 3 gün sonra gecikmeli olarak futbolcularımıza 18 Mayıs 2018'de ödemeleri gerçekleştirilmiştir. Burak Yılmaz'a da 1 milyon 72 bin 500 euro ödeme yapılmıştır. Burak Yılmaz söz konusu ihtarına nisan maaşını ve o ay içinde takımımızın kazandığı puanların bonuslarını da ekleyerek tarafımıza 1 aylık süre vermiş ve toplam 2 milyon 387 bin 500 avroluk alacağını talep etmiştir."

Burak Yılmaz, kulübün kendisiyle ilgili yaptığı açıklamaya Instagram hesabından tepki gösterdi. Yılmaz, "Sürekli herkes konuşuyor ve ben hayretle dinliyorum, aslında herkes bu olayın para ile alakası olmadığını çok iyi bilmesine rağmen nedense gerçekleri söylemiyor. Para ile alakalı bir durum olsa geçen sene de tavrım bu olurdu fakat geçen değil federasyona başvurmak, tek kelime para konuşmadım ve kulüp içinde neler yaptığımı çok iyi biliyorsunuz. Bu duruşumdan asla vazgeçmeyeceğimi de bilmenizi ister saygılar sunarım." dedi.

İşte o paylaşım:


TFF'den yabancı kuralıyla ilgili açıklama!

TFF'den yabancı kuralıyla ilgili açıklama!

Bunlarda ilginizi çekebilir: