Burcu Binici: Aldatmak hırsızlıktır

Önceki akşam “Bak Bizim Şarkımızı Çalıyorlar”ın prömiyerine katılan Burcu Binici, Merve Özbey ve Murat Binici'nin aşkını bitirdiğiyle ilgili sorular karşısında gerildi. Binici, "Aldatılmayı daha önce yaşamış biri olarak, kimseye bunu yaşatmam" dedi.

Magazin

Burcu Binici: Aldatmak hırsızlıktır Geçtiğimiz günlerde Murat Binici ile Beşiktaş’ta el ele görüntülenen Burcu Binici, bu karenin Merve Özbey-Murat Binici aşkını bitirdiği haberlerine isyan etti.

SADECE MERHABA DEDİĞİM BİRİ
Burcu Binici, önceki akşam “Bak Bizim Şarkımızı Çalıyorlar”ın prömiyerine katıldı. Ünlü oyuncu, Murat Binici ile el ele görüntülenmesiyle ilgili soru karşısında gerildi. Binici, “Sadece merhaba dediğim biri. Benim için aldatmak hırsızlıktır. Aldatılmayı daha önce yaşamış biri olarak, kimseye bunu yaşatmam" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın yeni oyunu “Bak Bizim Şarkımızı Çalıyorlar” önceki akşam perde açtı. Ali Mert Yavuzcan, Özge Özder, Köksal Ünal, Evrim Artut, Müge Gülgün ve Çağrı Büyüksayar’ın rol aldığı oyuna ilgi büyüktü.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: