Burcu Esmersoy aşk yuvasında

Burcu Esmersoy, önceki gün sevgilisi Tuna Aksu'nun müdürü olduğu kafeye gitti. Burada çekildiği bir kareyi Instagram'da paylaşan güzel sunucunun fotoğrafın altına 'ev ve kalp' işareti koyması dikkat çekti.

Magazin

Burcu Esmersoy aşk yuvasında Sunucu Burcu Esmersoy, yaz başında tanışıp aşk yaşamaya başladığı Tuna Aksu'nun hasretine dayanamadı. Hem iş hem de tatil için bir süredir ABD'de olan Burcu Esmersoy, planladığı süreden önce İstanbul'a döndü. Güzel sunucu, ayağının tozuyla da önceki gün sevgilisinin Nişantaşı'ndaki kafesine gitti. Esmersoy, burada çekildiği bir kareyi de Instagram'da paylaştı...

Yayınladığı kareyi sevgilisinin cafesini de etiketleyen Burcu Esmersoy, fotoğrafın altına da 'ev ve kalp işareti' koydu. Esmersoy'un, bu karesi binlerce beğeni alırken takipçilerinden de yüzlerce yorum yağdı. Birçok hayranı Esmersoy'a "Aşk yuvanı bulmuşsun" yorumu yazdı. Bu arada Burcu Esmersoy, bir röportajında sevgilisi Tuna Aksu'dan "Dünyanın en güzel seven adamı" diye bahsetmişti.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: