BURCU ESMERSOY AYRILDI!

Güzel sunucu Burcu Esmersoy sevgilisi Cem Alper'den ayrıldı. Ayakligazete.com'un haberine göre, Burcu Esmersoy'un yarışmadaki partneriyle yakınlaşmasını kıskanan Cem Alper ilişkisini noktaladı.

Magazin

BURCU ESMERSOY AYRILDI! Güzel sunucu Burcu Esmersoy sevgilisi Cem Alper'den ayrıldı. Ayakligazete.com'un haberine göre, Burcu Esmersoy'un yarışmadaki partneriyle yakınlaşmasını kıskanan Cem Alper ilişkisini noktaladı.

Geçtiğimiz haftalarda Burcu Esmersoy'un partneriyle yaptığı nefes kesen danstan sonra herkes Esmersoy'a ''Yeniden yabancı damat mı geliyor?'' yorumunu yapmıştı. Esmersoy bu yorumları yalanlayıp bir daha yabancı biriyle birlikte olmayacağını söylese de ilişkisini kurtaramadı. Bu yorumlara daha fazla dayanamayan Cem Alper sevgilisi Esmersoy'dan ayrılık kararı aldı.

Esmersoy bir kaç önce de Maçka Parkı'nda Yok Böyle Dans'taki partneriyle birlikte görülmüş ve gazetecilere "bir arkadaşımın doğum gününe gidiyoruz. Sonra yine antremana döneceğiz" demişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: