Burcu Esmersoy: "Benden sonra sizce çapkınlık yapabilir mi?"

Burcu Esmersoy, Adana’da yer alan bir alışveriş merkezinde düzenlenen etkinliğe konuk oldu. Sunucu, etkinlikte kendisi hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Magazin

Burcu Esmersoy: "Benden sonra sizce çapkınlık yapabilir mi?" Adanalı hayranlarıyla buluşan Burcu Esmersoy, evliliğinden kariyer hayatına kadar her şeyi anlattı. Mayıs ayında Berk Suyabatmaz’la nikah masasına oturan Burcu Esmersoy, son günlerde hamile olduğuna dair söylentilere açıklık getirdi: “Hamile değilim ama en kısa zamanda hamile kalmak istiyorum.”

Burcu 'esmer' olursa...

Burcu 'esmer' olursa...Esmersoy, “Eşiniz çapkın mı?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Beni gördükten sonra sizce çapkınlık yapabilir mi?”

Evde yemekleri eşinin yaptığını söyleyen Burcu Esmersoy, “Mutfak işi bana göre değil. Yemekleri eşim yapar. Domatesli pilav, patlıcan ve balıkta çok iyi. Herkesle yarıştırabilirim. Evde mutfak ona ait. Ben temizlik yapmayı seviyorum. Bütün gün evde elimde deterjanlarla bir yerleri temizleyebilirim. Yeni çıkan bütün temizlik ürünlerini alırım. Evimin çamaşır suyu kokması çok hoşuma gidiyor” diye konuştu.

Evlilik yaramış!

Evlilik yaramış!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: