Burcu Esmersoy-Berk Suyabatmaz ayrılığının gerçek nedeni ne?

Sunucu Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz'un sürpriz bir şekilde ayrılık kararı alması, magazin gündemindeki yerini koruyor. Suyabatmaz, 'eşinden para istedi, olumsuz yanıt aldı' haberleri ile ilgili flaş bir açıklama yaptı.

Sosyete

Burcu Esmersoy-Berk Suyabatmaz ayrılığının gerçek nedeni ne? Posta gazetesinden Bekir Saçar'in haberi şöyle:

"Berk Suyabatmaz ile Burcu Esmersoy’un boşanmalarının gerçek sebebi ego çatışması. Ego nedir? (Egosu yüksek insan konuşmalarına genellikle “Ben” ile başlar.

Kendilerinin benzersiz olduklarına inanan bu insanların “Ben istiyorum, ben yapıyorum, ben iyiyim, ben böyle düşünüyorum” gibi ‘ben’lerinin ardı arkası kesilmez.)

Bu evlilikte Burcu’nun ‘ben’lerinin ardı arkası hiç kesilmemiş ve evliliklerinin sonu gelmiş. Berk’i telefonla aradım. “Miami’de restoran açmak için Burcu’dan para istemişsin, bu sebepten ayrılıyorsunuz diye haberler çıktı, doğru mu?” diye sordum. “Asla böyle bir şey yaşanmadı. Kimsenin parasına puluna ihtiyacım yok” dedi." (Kaynak: posta.com.tr)

Burcu Esmersoy da boşanıyor!

Burcu Esmersoy da boşanıyor!Burcu Esmersoy'dan boşanma iddialarına yanıt:

Burcu Esmersoy'dan boşanma iddialarına yanıt: "Sözümün arkasındayım"Burcu Esmersoy da tatilde!

Burcu Esmersoy da tatilde!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: