Burcu Esmersoy büyüledi!

Burcu Esmersoy, sosyal medya hesabından son yaptığı paylaşımıyla büyüledi.

Magazin

Burcu Esmersoy büyüledi! Her dönem güzelliğiyle dikkat çeken isimlerden biri olan Burcu Esmersoy, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti.

Show TV'de ekrana gelen "Dünya Güzellerim" programında yer alan Burcu Esmersoy, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafının altına şu notu düştü:

Burcu Esmersoy gezmekten yorulmuş!

Burcu Esmersoy gezmekten yorulmuş!"Kendimiz için, kendimize göre, içimizden geldiği gibi... Teşekkürler! Cem Talu bu güzel teklifle gelip vazgeçmeden yılmadan ikna ettiğin için, Mert Aslan arkadaştan öte canım olduğun ve beni bu kadar iyi tanıdığın için, Melis İlkkılıç her seferinde hep daha da güzelleştirdiğin için, İbrahim Zengin krepe dünyasından delirmeden döndüğün için, Cansu Aktemur kıvırcık saçlarını karıştırıp baş ağrına yenilmediğin için, Hidayet Korkmaz duaların, güzel enerjin ve far devamlılığı tuttuğun için Suat Ürün hapşırıkla karışık hıçkırığın için, Songül Göksel hep yanımda olduğun için ve Çubuklu29 muhteşem ev sahipliğiniz için ve sizlere, hepinize şimdiden..."


Burcu Esmersoy üç dövme yaptırdı!

Burcu Esmersoy üç dövme yaptırdı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: