Burcu Esmersoy da boşanıyor!

Burcu Esmersoy bugün bir AVM'de görüntülendi. Eşi Berk Suyabatmaz'dan ayrılacağına dair çıkan haberler kendisine sorulunca "Cevap vermek istemiyorum" diyerek haberleri doğruladı.

Sosyete

Burcu Esmersoy da boşanıyor! Burcu Esmersoy 2018 yılının Mayıs ayında hayatını Berk Suyabatmaz ile birleştirmişti. Çiftin boşanma kararı aldıkları öğrenildi. İddiaya göre Burcu Esmersoy yakın çevresine "Bu konuda şu anda kimseye bir açıklama yapmayacağım ama evet ilişkimiz artık yürümüyor. En kısa zamanda boşanacağız" ifadelerini kullandı.

Esmersoy, magazin muhabirlerinin 'Boşanacağınız kesinleşmiş neden bitti ilişkiniz?' sorusunu ise 'Cevap vermek istemiyorum' diyerek geçiştirdi.

Burcu Esmersoy'dan boşanma iddialarına yanıt:

Burcu Esmersoy'dan boşanma iddialarına yanıt: "Sözümün arkasındayım"



2 Eylül'de boşanacaklar!

Ünlü çiftin boşanma protokolünü geçtiğiniz hafta imzaladığı ve 2 Eylül'de anlaşmalı olarak boşanacakları öğrenildi. Burcu Esmersoy'un boşanma öncesi mini bir tatile çıkacağı da gelen bilgiler arasında.

Burcu Esmersoy da tatilde!

Burcu Esmersoy da tatilde!



Burcu Esmersoy ifşa etti; takipçilerini uyardı!

Burcu Esmersoy ifşa etti; takipçilerini uyardı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: