Burcu Esmersoy: Birisi burnuma vurdu!

Geçtiğimiz gecce Beyoğlu’nda bir mekan çıkışında görüntülediğimiz Burcu Esmersoy’un neşesi bir hayli yerindeydi.

Magazin

Burcu Esmersoy: Birisi burnuma vurdu! Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Burcu Esmersoy şunları söyledi. ”Uzun bir aradan sonra gecce arkadaşlarımla beraber eğlenmeye çıktık. Baya keyifli bir gecce oldu. Mekan oldukça doluydu, hatta bir ara birisi yanlışlıkla burnuma vurdu sanırım, burnumda bir kızarıklık varsa nedeni budur arkadaşlar yanlış anlaşılmasın lütfen. Bu arada özellikle de gençler gerçekten çok güzel eğleniyorlar bende onlara ayak uydurdum ve bol bol dans edip bütün stresimi attım” dedi.


‘Siz bir anne olsanız nasıl bir anne olurdunuz?’ sorusu üzerine Esmersoy; “Galiba ben otoriter bir anne olurdum. Böyle çocuğumu geç saatlere kadar eğlenmeye göndermezdim.


Sürekli koruyup kollardım onu. Her anında yanında olurdum. Bazı anneler gibi sakin ve yumuşak sözlerle yaklaşamayabilirim. Hatasını gördüğüm zaman kızarım hatta bağırabilirim” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: