Burcu Esmersoy'un ilginç erkek arkadaş kriterleri...

Önceki gün bir alışveriş merkezinde hayranlarıyla buluşan ünlü sunucu Burcu Esmersoy'dan peş peşe çok çarpıcı itiraflar geldi.

Magazin

Burcu Esmersoy'un ilginç erkek arkadaş kriterleri... Burcu Esmersoy, önceki gün farkındalık stüdyosunun organize ettiği etkinliğe katıldı. Etkinlikte konuşan Burcu Esmersoy, ilginç açıklamalarıyla dikkat çekti.

Erkek arkadaşını seçerken burcuna önem verdiğini belirten Burcu Esmersoy, "Erkek arkadaşlarıma ilk sorduğum soru, burcu oluyor. Yengeçlerden ve Balık burcu erkeklerden uzak durmak gerektiğini öğrendim" dedi. Melankolik biri olduğunu söyleyen güzel sunucu, "Eskiden her şey güzeldi. Çiftler birbirine sabrederdi, beklerdi. Şimdi ‘Olmuyorsa hadi boşanalım' diyorlar. İlişkilerde bile sabır kalmadı" diyerek geçmişe özlemini dile getirdi.

Günümüz şarkıcıları ve söz yazarlarına da gönderme de bulunan Esmersoy, "Eskiden şarkı sözleriyle aşkımızı, acımızı yaşardık, şimdiki şarkı sözleri çok tırt" diyerek nostaljik şarkıları sevdiğini belirtti.

"Evde temizliği kendim yapıyorum. Mutfağım ve banyom mis gibidir. Çamaşır suyuyla her yeri temizler, silerim. Ellerim yanmaya başlayınca temizliği bırakıyorum." diyen sunucu, ev hanımlığında da iddialı olduğunu ifade etti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: