Burcu Esmersoy evlilik tarihini açıkladı!

Burcu Esmersoy, sevgilisi Sami Kiresepi'yle hangi tarihte evleneceğini, Star TV’de sunuculuğunu yaptığı programda açıkladı.

Magazin

Burcu Esmersoy evlilik tarihini açıkladı! Güzel sunucu Burcu Esmersoy, Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan programında kameralara magazin basınının merakla beklediği o tarihi verdi.

Esmersoy, "Benim doğum günüm ekimde, şimdi erkeklerin de işini kolaylaştırmak lazım. Hem doğum günü hem yıl dönümü.. Onların evlilik yıl dönümünü unutmamaları için aynı tarihlere denk getirmeye çalışıyoruz. Yani ekim ayında inşallah evleneceğim" diyerek düğün tarihini vermiş oldu.

Esmersoy, düğünde giyeceği hayalindeki gelinliği de bulmuş ama çevresinden gelinlikle ilgili onay çıkmamış.

"GELİNLİĞİMİ AÇIK BULDULAR!"
Giymeyi planladığım gelinliği yakınlarıma gösterdim ama izin vermediler. Gelinliği biraz açık bulmuşlar. Şimdi hayalimdeki gelinliğin ortasını bulmaya çalışıyoruz. Belki yakası veya sırtı biraz daha kapanmak zorunda kalabilir. Ama onun dışında çok güzel bir gelinlik olduğunu söyleyebilirim. Uzun kollu, sırtı veya göğüs dekoltesi olan, uzun ve kuyruklu ama kabarık olmayan çok şık bir gelinlik olacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: