Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz'ın ayrılık nedeni belli oldu!

Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz geçtiğimiz hafta evliliklerini sona erdirdi. Boşanma davası sonrası ilk açıklama iş insanı Berk Suyabatmaz'dan geldi.

Sosyete

Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz'ın ayrılık nedeni belli oldu! Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz geçtiğimiz hafta ani bir kararla boşanmıştı. Adliyeye birlikte giden çift yine çıkışta da birlikte ayrılarak dost kalabildiklerini göstermişti. Beyaz TV'de ekrana gelen 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucusu Ece Erken, Berk Suyabatmaz'la görüştüğünü söyleyerek çiftin ayrılık nedenini açıkladı.

Burcu Esmersoy'dan takipçilerini mest eden paylaşım!

Burcu Esmersoy'dan takipçilerini mest eden paylaşım!Erken, Suyabatmaz'ın kendisine gönderdiği mesajı da canlı yayında okudu:

"Tatsızlıklar başladı mı bitmiyor. Medeni şekilde ayrıldık. Her zaman yanında olurum. Ne aldatma ne de başka bir şey söz konusu değil. Evliliğimizi yürütemediğimiz için ayrıldık."

Burcu Esmersoy-Berk Suyabatmaz ayrılığının gerçek nedeni ne?

Burcu Esmersoy-Berk Suyabatmaz ayrılığının gerçek nedeni ne?Burcu Esmersoy da boşanıyor!

Burcu Esmersoy da boşanıyor!Burcu Esmersoy'dan boşanma iddialarına yanıt:

Burcu Esmersoy'dan boşanma iddialarına yanıt: "Sözümün arkasındayım"Burcu Esmersoy da tatilde!

Burcu Esmersoy da tatilde!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: