BURCU ESMERSOY NE KADAR VERGİ ÖDEYECEK?

Spor spikerliğini bıraktıktan sonra, ününe ün katan ve işleri çoğalan Burcu Esmersoy, 'Türkiye Vergi Rekortmenleri' listesine girdi!

Magazin

BURCU ESMERSOY NE KADAR VERGİ ÖDEYECEK? İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı, ülke genelindeki sıralamanın ardından, sanatçılar içindeki ilk 25 vergi rekortmenini yayımladı. Seda Sayan’ın ilk sırada yer aldığı listenin 24. sırasında sürpriz bir isim de vardı…

Bu yılın listesindeki sürpriz haber spikerliğini bırakan Kamile Burcu Esmersoy’un listeye girmesi oldu. Kamile Burcu Ermersoy İstanbul’da sanatçılar arasında 1.6 milyon liralık beyanı ile 24’üncü sırada yer aldı. Esmersoy’a tahakkuk eden vergi de 538.5 bin lira.

Listede Sultan Süleyman rolüyle bilinen Halit Ergenç, 13’üncü sırada yer aldı. Ergenç’in gelir beyanı 2.5 milyon lira. Ödeyeceği vergi ise 745.8 bin lira. Ergenç geçen yıl listede yoktu.

Geçen yıl 23’üncü sırada olan Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı bu yılki listede 14’üncü sıraya yükseldi. Necati Şaşmaz’ın beyanı da 2 milyon lira oldu. Bu yıl Engin Altan Düzyatan da listeye girenlerden. Geçen yıl listede olmayan Huysuz Virjin Seyfettin Dursun da 23’üncü sırada.

Cem Yılmaz’ın İstanbul genelinde üçüncü olduğu listede, Şafak Sezer de 15’inci olarak sanatçılar arasında rekortmenler listesine girdi. Şafak Sezer’in beyan ettiği gelir 2 milyon lira. Sanatçılar arasında da bir kişi isminin açıklanmasını istemedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: